...

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


عيدي روحاني به مردم دراسفند سال 96
 
تکذیب شایعه عیدی 250 هزار تومانی دولت به مردم | رکنا
https://www.rokna.net/…/251546-تکذیب-شایعه-عیدی-هزار-تومانی-…
Translate this page
Mar 12, 2017 – وی افزود: بنده صحت پرداخت 250 هزار تومان عیدی به مردم از سوی دولت را تایید نمی‌کنم زیرا دولت قادر به پرداخت این مبلغ نیست. گفتنی است؛ برخی کانال‌های خبری در فضای مجازی پیش از این برای تبلیغات اعلام کردند که دولت به مناسبت فرارسیدن سال جدیدی و عید نوروز قصد دارد مبلغ 250 هزار تومان بابت عیدی به مردم …
یارانه اسفند زودتر از موعد پرداخت می شود/واریز عیدی 96 و حقوق بهمن قبل …
https://www.yjc.ir › سیاسی › برنامه‌های ویژه خبری
Translate this page
Feb 12, 2017 – سخنگوی دولت در خصوص زمان پرداخت حقوق عیدی و پاداش آخر سال کارکنان دولت اعلام کرد: یارانه نقدی است ماه نیز همانند ماه های قبل در تاریخ ۲۶ بهمن ماه واریز می شود ضمن اینکه تلاشمان است …. سلام چرا کمیته امداد وام به مردم ناتوان میدهد وبعدحقوق مستندان را قطع میکنه وام هم باید پرداخت کنیم تورا به خدا کمک کمیتیاکنید.
عیدانه 100 تا 200 هزار تومانی به کم‌درآمدها / یارانه نقدی 470 هزار تومانی
www.beytoote.com › اخبار › اخبار اقتصادی و بازرگانی
Translate this page
اخبارجدیداقتصادی فازدوم هدفمندی دریافت کارت معشیت,عیدانه به مردم,نرخ ارز,کمک دولت به مردم در شب عید,اخبار,اخبار اقتصادی. … ریال خواهد شد. حال با توجه به قیمت حامل‌های انرژی و نرخ ارز بر اساس این گزارش یارانه نقدی در سال 94 باید بر مبنای ارز مرجع در حدود دو میلیون ریال و بر مبنای نرخ ارز غیر مرجع 7/4 میلیون ریال محاسبه شود./آرمان.
واریز عیدی 200 هزار تومانی دولت به مردم واقعیت دارد؟ – نمناک
namnak.com/واریز-عیدی-دولت-به-مردم.p28355
Translate this page
Rating: 2.8 – ‎1,254 votes
تاریخ واریز بیست و پنجم اسفند ماه 1394، اعلام شده است و مبلغ ذکر شده به حساب افراد سرپرست خانوار واریز می شود.» «چه عجب دل مسئولان به رحم آمده است!» این پیامی است که این روزها دست به دست در میان مردم در فضای مجازی می چرخد و به دنبال آن، بسیاری این پرسش را مطرح می کنند که آیا چنین خبری صحت دارد و آیا واقعا دولت روحانی برای …
اخبار جدید – عیدی روحانی به مردم دراسفند سال 95
anred.mihanblog.com/post/19
Translate this page
Feb 11, 2017 – خبر واریز عیدی 95 به مردم از طرف دولت عیدی روحانی به مردم دراسفند سال 95 مبلغ عیدی کارگران در سال 95 چقدر است عیدی دولت به مردم در95 – morix.ir واریز … 5 days ago – روزنامه اعتماد درباره سبد رای روحانی در انتخابات 96 نوشت: در خرداد ماه ٩٢ حدود ٧٢ ساعت مانده تا انتخابات صاحبان آرای خاکستری تصمیم به شرکت در .

 NS